MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"FİKİR OTOBÜSÜ" YARIŞMASI MERSİN İL BİRİNCİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLANDI       İl Müdürümüz Sn. Adem KOCA,  Akdeniz Mersin Deniz Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, "Fikir Otobüsü Liseler Arası Girişimcilik ve Yenilikçi Projeler Yarışması" Mersin il birincileri Berat Cihan ÖZDEMİR ve Metin ATMAN, Okul Müdürü Hüseyin İlhan NACAROĞLU ve danışman öğretmen Yunus KARATAŞ' ı makamında ağırladı.

        İl Müdürümüz Sn. Adem KOCA, "Fikir Otobüsü Liseler Arası Girişimcilik ve Yenilikçi Projeler Yarışması" nda derece alan öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerini yürekten tebrik ettiğini, öğrencilerimizin proje çalışmalarına katılmalarının hem onların hem de ülkemizin geleceği açısından büyük önem taşıdığını ifade ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Konuklar da proje konusunda desteklerini esirgemediği ve misafirperverliğinden dolayı İl Müdürümüze teşekkür ettiler.

 

 

17-06-202117-06-2021

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.