MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''FRC Türk Robotics Mersin Off-Season 2019'' MERSİN'de
![''FRC Türk Robotics Mersin Off-Season 2019'' MERSİN'de](/meb_iys_dosyalar/2019_10/04141945_20191004_141203.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Tarsus Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünce 19-20.10.2019 tarihlerinde Mersin Servet Tazegül Spor Salonu'nda ''FRC Türk Robotics Mersin Off-Season 2019'' adıyla uluslararası robot yarışması düzenlenecektir.
42 takımın yarışacağı bu büyük organizasyonda tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyoruz.