MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇ GİRİŞİMCİ MERSİN TURİZM FUARI KOORDİNASYON TOPLANTISI

GENÇ GİRİŞİMCİ MERSİN TURİZM FUARI KOORDİNASYON TOPLANTISI

Genç Girişimci Mersin Turizm Fuarı Koordinasyon Toplantısı Mersin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ'un ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Ahmet ATASOY, Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. İlhami İLHAN, Takı Teknolojisi ve Tasarımı Yüksekokulu Müdürü Sayın Doç. Dr. Can KÜÇÜKTEPEPINAR, Mersin Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü Sayın Mehmet GÖÇER ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz KARGEM ekibi katıldı.

Nisan ayında gerçekleştirilmesi planlanan fuarın koordinasyon toplantısında Mersin'in şehir kültürüne katkı sağlayacak fuar projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunularak akademik ve kültürel boyutta yapılabilecek çalışmalar görüşüldü.

 

             İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ, Mersin Üniversitesi ile yürüttükleri bu projenin şehrimiz ve gençlerimiz açısından çok önemli olduğunu ifade ederek fuar organizasyonunda yer alan tüm paydaşlara teşekkür etti.

15-12-202315-12-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.