MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLERİMİZİ AFET BÖLGESİNE UĞURLAMAYA DEVAM EDİYORUZ

GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLERİMİZİ AFET BÖLGESİNE UĞURLAMAYA DEVAM EDİYORUZ

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilk günden itibaren yaşadığımız elim afetin yaralarını sarmak için tüm kurumlarımızla, tüm birimlerimizle, gönüllü öğretmenlerimizle devletimizle el ele çalışmaya devam ediyoruz.

Bugün de 15 gönüllü öğretmenimizi çadır kentlerde görev yapmak üzere Gaziantep ili, Islahiye ve Nurdağı ilçelerimize uğurladık.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, "Milletçe yaşadığımız bu ortak acının yaralarını sarmak, acımızı paylaşarak azaltmak için hep birlikte, devletimizle el ele çalışıyoruz. Yürekten inanıyorum ki güçlü devletimiz ve Aziz Milletimiz en kısa sürede tüm yaraları saracaktır. Bizler de Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her daim tüm olanaklarımızı seferber ederek çalışmaya devam edeceğiz. Sahada her alanda görev alan tüm gönüllü meslektaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Allah Aziz Milletimize bir daha böyle bir acı yaşatmasın." dedi.

 

23-03-202323-03-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.