GÜN İÇİNDE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE YAPILAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
![GÜN İÇİNDE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE YAPILAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2023_10/31091108_WhatsApp_Gorsel_2023-10-31_saat_08.56.37_36b8f13a.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ, yeni görevine başlaması vesilesiyle kurumumuza yapılan hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etti.
Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Sayın Ahmet ATASOY; Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Sayın İsmail Yavuz ÖZGÜVEN ve yönetim kurulu üyeleri; Osmanlı Partisi Mersin İl Başkanı Sayın Deniz GÖĞEBAKAN; Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet BADAS ve Şube Müdürleri Müdürlüğümüzü ziyaret ederek Sayın Fazilet DURMUŞ' a yeni görevinde sağlık, mutluluk ve başarılar dilediler.
Ziyaretlerinden dolayı misafirlerimize teşekkür ediyoruz.