MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTALIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

HAFTALIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz idarecileriyle değerlendirme toplantısı yaptı.

     Tüm idarecilerimizin görüş ve önerilerini dinleyen Sayın Fazilet DURMUŞ, "Biz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak büyük bir aile olmanın, dayanışma ve birlik içinde hareket etmenin gücüne inanıyoruz. Çalışmalarımızı, ilimizin tüm ilçeleri, okulları ve meslektaşlarımızla iletişim ve etkileşim içinde sürdürmek, bize sadece bir kurum değil, bir aile olma bilinci kazandırıyor. İl genelinde eğitim ve öğretim camiasını koordineli bir şekilde yönlendirmenin sorumluluğunu taşıyoruz ve bu sorumluluğu layıkıyla yerine getireceğimize inanıyoruz. Emekleriniz, özveriniz ve tutkunuz için teşekkür ediyorum. Elde ettiğimiz başarıları sürdürmek ve daha da ileri taşımak için birlikte çalışmaya devam edelim. Hep birlikte, eğitim ve öğretimde en iyi sonuçları elde etmek için çaba göstermeye devam edelim.'' dedi.

07-11-202307-11-202307-11-202307-11-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.