MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN BAŞARILI ÖĞRETMENİ

HAFTANIN BAŞARILI ÖĞRETMENİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, gerçekleştirdiği örnek çalışmalarla mesleğinde fark yaratan Aydıncık Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Sayın Zeliha HARTOĞLU KAYHAN'ı makamında ağırladı.

Sayın Adem KOCA, mesleğine duyarlı yaklaşımı ve örnek çalışmaları ile eğitimde fark yaratan öğretmenimize yürekten teşekkür ederek öğretmenimize uzun, başarılı ve esenlik dolu bir meslek hayatı diledi. Sayın KOCA, "Eğitimin temel yapı taşı öğretmenlerdir. Öğretmenlerimizin büyük bir yüreklilikle, özveriyle, yaratıcılıklarıyla yürüttükleri çalışmalar evlatlarımızın geleceği için çok kıymetlidir. Sizler olmasanız biz başarılara imza atamayız. Sağ olun, var olun. Sizin şahsınızda özveriyle çalışan tüm meslektaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum." dedi. Sayın Zeliha HARTOĞLU KAYHAN öğretmen olmaktan duyduğu gururu ifade ederek misafirperverliği, takdir ve taltiflerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür etti.

07-07-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.