MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimizce belirlenen haftanın öğretmenlerini makamında ağırlamaya devam ediyor.

Alanında yarattığı fark, eğitime sunduğu katkılar ve başarılı çalışmaları ile haftanın öğretmeni olan Erdemli Ertuğrul Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni  Sayın Zeynep DERE, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA' nın misafiri oldu.

Sayın Adem KOCA, "Öğretmenlerimiz bizler için çok kıymetli. Eğitimciliğinin yanı sıra çocuk gelişimi ve aile konularındaki yazılarıyla da vatandaşlarımıza ulaşan kıymetli öğretmenimize gösterdiği üstün çabalar ve yenilikçi çalışmalarından dolayı yürekten teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Emeğiyle, yüreğiyle, şefkatiyle, bilgisiyle mesleğini icra eden tüm meslektaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum." dedi.

Öğretmenimiz Sayın Zeynep DERE,  takdir ve taltiflerinden dolayı Sayın Adem KOCA'ya  şükranlarını sunarak bu ödülün motivasyonunu artırdığını ifade etti.

03-11-202203-11-202203-11-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.