MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

         İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimizce belirlenen haftanın öğretmenlerini makamında ağırlamaya devam ediyor.

        Alanında yarattığı fark, eğitime sunduğu katkılar ve başarılı çalışmaları ile haftanın öğretmeni olan Tarsus Şehit Fazlı Kalaycı Ortaokulu Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmeni Sayın Mustafa Kemal ÇELİK, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'nın misafiri oldu.

        Sayın Adem KOCA, "Eğitim öğretim süreçlerinin en sağlıklı ve verimli şekilde yürütülmesi öğretmenlerimize bağlıdır. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, sadece öğrencilerimize değil velilerimize ve öğretmenlerimize de ulaşan, okullarımızda kritik görevler üstlenen bir branştır. Mustafa Kemal ÇELİK öğretmenimiz, okulda öğrencilerimize, velilerimize, meslektaşlarımıza verdiği desteğin yanı sıra yazdığı kitaplarla tüm vatandaşlarımıza ulaşmakta, değerli bilgilerini paylaşmaktadır. Kıymetli öğretmenimize gösterdiği üstün çabalar ve yenilikçi çalışmalarından dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Evlatlarımız için çalışan, tüm engelleri aşarak çocuklarımıza ulaşan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan tüm meslektaşlarıma her daim yürekten teşekkür ediyorum." dedi.

      Sayın Mustafa Kemal ÇELİK,  takdir ve taltiflerinden dolayı Sayın Adem KOCA' ya  şükranlarını ifade ederek meslek hayatı boyunca çalışmalarını aynı titizlik ve özveriyle yürüteceğini belirtti.    

 

11-11-202211-11-202211-11-202211-11-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.