MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimizce belirlenen haftanın öğretmenlerini makamında ağırlamaya devam ediyor.

        Alanında yarattığı fark, eğitime sunduğu katkılar ve başarılı çalışmaları ile haftanın öğretmeni olan Çamlıyayla Darıpınarı Şehit Oğuzhan Sezer Yatılı Bölge Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Sayın Ekrem KILINÇ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'nın misafiri oldu.

        Sayın Adem KOCA, "Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Sorumluluğu, vebali büyüktür. Kıymetli Ekrem KILINÇ öğretmenimize gösterdiği üstün çabalar ve yenilikçi çalışmalarından dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Evlatlarımızın geleceği için çalışan, tüm engelleri aşarak çocuklarımıza ulaşan, mesleklerini fedakarca icra eden tüm meslektaşlarıma her daim yürekten teşekkür ediyorum." dedi.

      Sayın Ekrem KILINÇ, takdir ve taltiflerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze şükranlarını dile getirerek bu takdirin kendisini çok mutlu ettiğini, bu mesleği icra etmekten bir kez daha gurur duyduğunu ifade etti.  

17-11-202217-11-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.