MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, her hafta yürüttükleri başarılı ve örnek nitelikteki çalışmalarla görev yaptıkları ilçelerince belirlenen haftanın öğretmenini makamında ağırlamaya devam ediyor.

       Eğitime, öğrencilerimize sunduğu katkılar ve alanında oluşturduğu fark ile bu haftanın öğretmeni olan Erdemli Pınarbaşı Şehit Polis Bayram Göde Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Mehmet ABLAK, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'nın misafiri oldu.    

          Sayın Adem KOCA, "Yürüttüğü özverili ve örnek nitelikteki çalışmalarla evlatlarımıza yol gösterici olan, geleceğimizin mimarı meslektaşlarımızı ağırlamaktan, onlarla eğitimin niteliğini yükseltecek görüşlerimizi paylaşmaktan ve aile olmaktan kıvanç duyuyorum. Tüm meslektaşlarımın aynı özveriyle mesleğini icra ettiğine inanıyor, eğitime sunduğunuz katkılardan dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını temenni ediyorum." dedi.

26-01-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.