MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, her hafta yürüttükleri başarılı ve örnek nitelikteki çalışmalarla görev yaptıkları ilçelerince belirlenen haftanın başarılı öğretmenini makamında ağırlamaya devam ediyor.

        Alanında oluşturduğu fark, eğitime sunduğu katkılar ve başarılı çalışmaları ile bu haftanın öğretmeni olan Yenişehir Şehit Kübra Doğanay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İngilizce Öğretmeni Sayın Hayriye ASLAN,  İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'nın misafiri oldu.
     
          Sayın Adem KOCA, "Eğitim birçok ayağı olan çok bileşenli bir sistem. Öğretmenlerimiz bu zorlu ve karmaşık süreci en etkili şekilde yürütmekle mükelleftir. Sadece sınıf içinde değil, okul dışı ortamlarda da yürüttüğü başarılı çalışmalar ve projelerden ötürü eğitime, evlatlarımıza katkı sunan meslektaşımı en kalbi duygularla tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Öğrencileri için şevkle çalışan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim." dedi.

25-09-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.