MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, her hafta yürüttükleri başarılı ve örnek nitelikteki çalışmalarla görev yaptıkları ilçelerince belirlenen haftanın başarılı öğretmenini makamında ağırlamaya devam ediyor.

             Alanında oluşturduğu fark, eğitime sunduğu katkılar ve başarılı çalışmaları ile bu haftanın öğretmeni olan Mezitli Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Öğretmeni Sayın Özlem ÇAĞAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA' nın misafiri oldu.    
          Sayın Adem KOCA, "Öğretmenlik çok büyük fedakârlıklarla yapılan, en büyük ödülü paha biçilemez bir manevi zenginlik olan kutsal bir meslektir. Bizler farklı alanlarda evlatlarımızı yetiştiriyor, onları hem hayata hem de gelecekteki mesleklerine hazırlıyoruz. Manevi değerlerine sahip çıkan, büyüklerine her koşulda hürmet göstermekten imtina etmeyen, şükran duyan bir millet olarak hasta ve yaşlı bakımı, manevi bir değerimiz, geleneğimizdir. Size bu alanda yürüttüğünüz özverili ve örnek nitelikteki çalışmalardan dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, bu kutsal meslekte başarılarınızın devamını temenni ediyorum." dedi.

 

05-10-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.