MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, her hafta yürüttükleri başarılı ve örnek nitelikteki çalışmalarla görev yaptıkları ilçelerince belirlenen haftanın başarılı öğretmenini makamında ağırlamaya devam ediyor.

 

        Alanında oluşturduğu fark, eğitime sunduğu katkılar ve başarılı çalışmaları ile bu haftanın öğretmeni olan Silifke Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Sayın Salih ŞENOL, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'nın misafiri oldu.
        Sayın Adem KOCA, "Türkiye yüzyılında eğitimciler olarak tüm çabamız öğrencilerimizi, yani ülkemizin gelecek nesillerini en güzel şekilde yetiştirmektir. Bizim mesleğimiz, eğitimin her kademesinde çok büyük fedakârlıklarla yapılan, en büyük ödülü paha biçilemez bir manevi zenginlik olan kutsal bir meslektir. Gösterdiğiniz emek, yürüttüğünüz özverili ve örnek nitelikteki çalışmalardan dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını temenni ediyorum." dedi.

24-10-2023

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.