MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

 Alanında oluşturduğu fark, eğitime sunduğu katkılar ve başarılı çalışmaları ile bu haftanın öğretmeni Mezitli Abdülkadir Perşembe Vakfı Anaokulu öğretmeni Sayın Emine ÖMÜRTAŞ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ' un misafiri oldu.

Yürüttükleri başarılı ve örnek nitelikteki çalışmalarla görev yaptıkları ilçelerince belirlenen haftanın başarılı öğretmenini makamında ağırlayan Sayın Fazilet DURMUŞ, "Türkiye yüzyılında en büyük idealimiz her daim olduğu gibi öğrencilerimizi, yani ülkemizin gelecek nesillerini ailesine, vatanına, milletine hayırlı evlatlar olarak yetiştirmek, hayatta ve mesleki alanlarda başarılı olmalarına destek olmaktır. Bizim mesleğimiz, eğitimin her kademesinde çok büyük fedakârlıklarla yapılan, en büyük ödülü paha biçilemez bir manevi zenginlik olan kutsal bir meslektir. Minik evlatlarımız için gösterdiğiniz emek, yürüttüğünüz özverili ve örnek nitelikteki çalışmalardan dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını temenni ediyorum." dedi.

 

31-10-2023

31-10-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.