MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

HAFTANIN ÖĞRETMENİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ, eğitim alanındaki örnek çalışmalarıyla dikkat çeken öğretmenlerimizi her hafta makamında ağırlamaya devam ediyor.

Bu haftanın öğretmeni, eğitime sağladığı katkılar ve örnek proje çalışmalarıyla Mezitli Merkez Ortaokulu Sosyal Bilimler Öğretmeni Sayın Züleyha NURATA ÖZDEMİR oldu. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet DURMUŞ, Sayın Züleyha NURATA ÖZDEMİR'i makamında ağırlayarak bu değerli öğretmenin çalışmalarını ve başarılarını yakından tanıma fırsatı buldu.

Sayın Fazilet DURMUŞ, eğitim camiasındaki özverili çalışmaların takdir edilmesi ve desteklenmesi amacıyla çalıştıklarını belirterek şunları dile getirdi: "Sizler gibi örnek öğretmenler, mesleğimize büyük katkılar sunuyor ve genç nesillere ilham veriyor. Eğitimdeki özveriniz ve örnek projeleriniz için sizi kutluyor ve teşekkür ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

07-11-2023

07-11-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.