Mersin Kariyer Buluşmaları Etkinliklerimiz Devam Ediyor
![Mersin Kariyer Buluşmaları Etkinliklerimiz Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2018_03/14094257_bc9693c5-492c-44b6-94f0-951faf426a5c.jpg)
Mersin Kariyer Buluşmaları Etkinliklerimiz Devam Ediyor
Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında düzenlenen Mersin Kariyer Buluşmaları Etkinliğimizin konukları, Senan İdin ve Ali Özveren olacak.
Öğrencilerimiz Mersin´li İşinsanı Senan İdin´le 14 Mart 2018 Çarşamba Günü saat 10.00 da Yenişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda buluşacak.
Toros Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Özveren´le ise 21 Mart 2018 Çarşamba günü saat 10.00 da Yenişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda buluşma gerçekleştirilecek.