MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İLİMİZE ATANAN ÖĞRETMENLERİN GÖREV YERİ BELİRLEME İNHA SONUÇLARI

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İLİMİZE ATANAN ÖĞRETMENLERİN GÖREV YERİ BELİRLEME İNHA SONUÇLARI

Yetiştirilmek Üzere İlimize Atanan Öğretmenlerin Görev Yerleri Tercihleri Doğrultusunda Gerçekleştirilmiştir.

Görev Yeri İnhasına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

 >>> Aday Öğretmenlerin Görev Yeri İnhası

 

 GÖREVE BAŞLAMA İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

Kararnameler 29/02/2016 Pazartesi günü atandığınız eğitim kurumunun bağlı olduğu ilçe milli eğitim müdürlüğüne gönderilecektir.

Kararnameler ilçelere ulaştıktan sonra adaylar, istenen belgeleri ilçe milli eğitim müdürlüğüne teslim ederek göreve başlayacaktır.

Maaş ve diğer özlük işleri eğitim kurumu / ilçe milli eğitim müdürlüğünce gerçekleştirilecektir.

Diğer resmi kurumlardan ilimize atanan aday öğretmenlerin kurumlarına tebligat işlemleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yapılacaktır. Bu adaylar diğer kurumdan ayrılma işlemi gerçekleştirmeden ilimizdeki görevine başlatılmayacaktır.

Halen askerlik görevini ifa eden erkek aday öğretmenlerin askerde olduklarına dair birliklerinden alacakları belge ile bir dilekçeyi en kısa sürede atandıkları eğitim kurumunun bağlı olduğu ilçe milli eğitim müdürlüğüne göndereceklerdir.

Özel öğretim kurumlarında sözleşmeli olarak çalışan aday öğretmenler istemeleri halinde 01/09/2016 tarihinde göreve başlayacaklarına dair bir dilekçe ve sözleşme örneği ile atandıkları eğitim kurumunun bağlı olduğu ilçe milli eğitim müdürlüğüne göndereceklerdir

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.