MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı
![İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/17145009_WhatsApp_Image_2019-10-17_at_14.34.45.jpg)
Mersin Valisi Sn. Ali İhsan SU Başkanlığında TAMP-Mersin Planları ve Kış Tedbirleri Genelgesi Kapsamında İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu (İAADKK) Toplantısı yapıldı.
17 Ekim 2019 Perşembe günü saat: 9:30 da, 112 Acil Çağrı Merkezi İl Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Adem KOCA'nın da aralarında bulunduğu İl Müdürlüklerinin yetkilileri de hazır bulundu.