MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl İstihtam ve Meslekî Eğitim Kurulu Vali Ali İhsan Su Başkanlığında Toplandı
![İl İstihtam ve Meslekî Eğitim Kurulu Vali Ali İhsan Su Başkanlığında Toplandı](/meb_iys_dosyalar/2018_01/30154457_e4f005ee-4006-47b1-b1ec-69f2fddb96d4.jpg)
İl İstihtam ve Meslekî Eğitim Kurulu Vali Ali İhsan Su Başkanlığında Toplandı
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2018 yılı 1. Olağan Ocak ayı toplantısı, Tarsus Organize Bölge Müdürlüğünde , Kurul Başkanı Vali Ali İhsan Su Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya, Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, kurul üyesi daire müdürleri, işçi ve işveren sendikaları temsilcileri katıldı.