MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. ADEM KOCA'DAN İLKOKUL ZİYARETİ

İL MİLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. ADEM KOCA'DAN İLKOKUL ZİYARETİ

"2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı, bugün ilk ders zilinin çalmasıyla yüz yüze başladı."

 

Yeni eğitim öğretim yılının başlaması vesilesiyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, ilimizdeki bazı okulları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle buluştu.

 

İlk ziyaretini Mezitli Anaokulu'na gerçekleştirenSn. KOCA, " Biz eğitimciler öğrencilerimizi çok özledik, öğrencilerimiz de öğretmenlerini ve arkadaşlarını  çok özlediler. Hepimiz okullarımızın açılmasını dört gözle bekledik ve bugünü büyük bir coşkuyla karşılıyoruz.

Şunu ifade etmek isterim ki okullarımızda yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları eksiksiz olarak tamamlanmıştır. Özellikle salgın sürecine ilişkin olarak Bakanlığımız tarafından maske ve dezenfektan dağıtımı  tüm okullarımızda tamamlanmış olup gerekli tedbirler alınmıştır. Bizler tüm eğitimcilerimizden, velilerimizden ve öğrencilerimizden bireysel olarak da gerekli tedbirleri eksiksiz almalarını rica ediyoruz. Biliyoruz ki ancak birlikte hareket edersek salgın sürecini sağlıkla atlatabiliriz.

Bu süreçte emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve velilerimize şimdiden teşekkürler ediyorum.  Yeni eğitim öğretim yılının tüm ulusumuza, memleketimize hayırlar getirmesi temennisiyle, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı, başarılı, verimli bir eğitim öğretim yılı diliyorum." dedi. 

   

 06-09-202106-09-202106-09-202106-09-202106-09-2021

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.