MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ'TAN KARAYOLLARI MERSİN 5. BÖLGE MÜDÜRÜ İLHAN AYTEKİN'E ZİYARET
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ'TAN KARAYOLLARI MERSİN 5. BÖLGE MÜDÜRÜ İLHAN AYTEKİN'E ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2024_07/12115531_03c96df83cd94e17868ebcae1b84cfbd.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Karayolları Mersin 5. Bölge Müdürü İlhan Aytekin'e iadeiziyarette bulundu. Fazilet Durmuş, Karayolları Mersin 5. Bölge Müdürü İlhan Aytekin'e Türk Bayrağı panosu hediye etti. İlhan Aytekin bu anlamlı hediyeden ve nazik ziyaretlerinden dolayı Fazilet Durmuş'a teşekkür etti.