MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Adem KOCA'dan Karne Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Adem KOCA'dan Karne Günü Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrencilerim, Değerli Velilerimiz;

 

Sevgili Öğrencilerim,

Uzun bir çalışma döneminin ardından 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın ilk dönemini tamamladık. Sizler çok çalıştınız, yoruldunuz. Ama unutmayın ki sizler bizim geleceğimizsiniz ve tüm emekleriniz güzel bir geleceğe sahip olmanız; ailenize, vatanınıza, milletinize hayırlı birer evlat olmanız içindir. Bizim sizlere güvenimiz tam. Lütfen tatilinizde bol bol kitap okuyun, spor yapın, sevdiklerinizle, aile büyüklerinizle bir araya gelin, dinlenin.  İkinci dönem sağlıkla mutlulukla buluşmak temennisiyle hepinize çabalarınız için teşekkür ediyor gözlerinizden öpüyorum sevgili evlatlarım.

 

Saygıdeğer Velilerim,

Öğrencilerimiz bizim evlatlarımız, en kıymetli varlıklarımızdır. Onları notlarıyla değil yüreklerinde sevgiyle, gösterdikleri emekle, gözlerindeki ışıkla değerlendiriyor, bağrımıza basıyoruz. Öğrencilerimiz tatillerini bol bol dinlenerek, oyun oynayarak, kitap okuyarak, aileleriyle ve sevdikleriyle vakit geçirerek en verimli şekilde değerlendirsinler. Onların huzuru ve mutluğu, geleceğe emin adımlarla hazırlanmaları bizlerin en büyük temennisidir.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bu ara tatilde Öğretmen Bilişim Ağı'nı (ÖBA) MEBBİS ya da e-devlet şifrelerinizle kolayca kullanabilir, eğitimler alabilir ve MEBBİS üzerinden e-sertifikalarınıza sahip olabilirsiniz. Tüm meslektaşlarımı bu kıymetli eğitimlerden istifade etmeye davet ediyorum.

Biliyorum ki özverili çalışmalarınız ülkemizin aydınlık geleceği için en büyük yatırımdır. Mersin'de büyük bir aile olarak el birliğiyle "2023 Türkiye Yüzyılı, Eğitimin Yüzyılı" şiarıyla evlatlarımız için çok güzel işler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Sizlere gösterdiğiniz üstün çabalar için en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, ikinci kanaat döneminde dinlenmiş ve yenilenmiş olarak buluşmayı temenni ediyorum.

 

İYİ TATİLLER...

 

 

Adem KOCA

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü


19-01-2023

19-01-2023

 

 

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.