MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ 'DEN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ 'DEN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR](/meb_iys_dosyalar/2020_06/25161316_WhatsApp_Image_2020-06-25_at_15.59.00.jpg)
Okullarımızın ve kurumlarımızın duvarlarına Mersin'in tarihi ve yerel motiflerini kabartma (Rölyef) sanatı ile işleyen, Mersin Olgunlaşma Enstitüsü Öğretmenlerini makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA; yerel, kültürel ve tarihi çalışmaları görmekten duyduğu memnuniyetini dile getirerek öğretmenlerimize teşekkür etti.