MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kanal 33’te “EĞİTİM DÜNYASI” Programına Konuk Oldu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kanal 33’te “EĞİTİM DÜNYASI” Programına Konuk Oldu


İl Milli Eğitim Müdürümüz Kanal 33’te “EĞİTİM DÜNYASI” Programına Konuk Oldu


            Kanal 33 ekranlarında yayınlanan Eğitim dünyası programının bu haftaki konuğu İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca oldu.    Aytur Gezer ve Olgu Taşkın Çankaya tarafından sunumu yapılan programda İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca Mersin’deki eğitim ile ilgili konularda bilgiler verdi.

 

Koca, "Bir Şehri Şekillendiren Eğitimdir"


İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca, Bir şehrin dokusunu ve sosyal yaşamını şekillendiren şeylerin başında eğitim geldiğini belirtti.

Mersin İl Milli Eğitim olarak eğitimde önceliklerinin, yarınımız ve geleceğimiz olan çocuklarımızı güçlü ve güvenli bir kişilikle buluşturacak, onların hayatlarını ve geleceklerini şekillendirecek, geleceğe güvenle bakmalarını sağlayacak yeterli eğitim imkânlarını onlara sunmak ve onların bu imkânlardan azami derecede yararlanmalarını sağlamak olduğunu belirten Koca, Eğitime duyarlılığıyla bildiği Kanal 33’te Mersin’in eğitim konusunu konuşmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

2017 Yılında Mersin Eğitimde Daha İleride Olacak


Mersin’deki 2016 yılı eğitim durumunu, başarıları, projeleri, yatırımları, okullaşma oranlarını, akademik, sosyal ve kültürel planlamaları Kanal 33 ve Eğitim Dünyası programı aracılığıyla kamuoyuyla paylaşan Koca, 2017 yılında her alanda daha ileriye gitmek için çalışmalarını sürdüreceklerini ve bu anlamda eğitimle ilgili her paydaşla işbirliği yapmak arzusunda olduklarını söyleyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

17-01-2017

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.