MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ "KEREM TÜRK İLE YÜZ YÜZE" PROGRAMINA KONUK OLDU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Adem KOCA, Kanal 33'te "KEREM TÜRK İLE YÜZ YÜZE" Programının Konuğu Oldu

 

          Kanal 33 ekranlarında yayınlanan "Kerem Türk ile Yüz Yüze" programının bu haftaki konuğu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Adem KOCA oldu. 

 

          Programda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, tüm dünyada görülen koronavirüs salgınından dolayı alınan önlemleri dile getirdi. Mersin'deki meslek liselerimizin "Cerrahi Maske" ve "Dezenfektan" üreterek, okullarımızın  ve talep eden tüm kurumların ihtiyaçlarını karşıladığını belirtti.

 

          EBA´nın önemine değinen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, EBA´nın zengin bir içeriğe sahip olduğunu, bu içeriklerin çocukların birden fazla duyu organına hitap ettiğini belirterek, EBA´nın sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş sosyal bir platform olduğunu ifade etti.

 

          Mersin'deki eğitim öğretim ile ilgili soruları da cevaplayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde mevcut eğitim başarılarını en üst seviyelere taşımak ve eğitimin niteliğini artırmak için gereken tüm adımların atılmakta olduğunu belirtti.

 

          Kanal 33 ailesine teşekkür ederek, burada olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

          Yayının tekrarını buradan izleyebilirsiniz.

 

03-04-202003-04-202003-04-2020

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.