MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. ADEM KOCA DAN "LGS" YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. ADEM KOCA DAN

Saygıdeğer Meslektaşlarım, Sevgili Yavrularım ve Değerli Veliler,

20 Haziran 2020 Cumartesi günü (yarın) yapılacak olan LGS sınavı için okullarımızda hijyen koşulları sağlanmış olup gereken tüm tedbirler alınmış durumdadır.  Görevli öğretmen, idareci ve personellerimiz, sınav günü okullarımızda hazır bulunacak, öğrencilerimizin sosyal mesafe kuralları dahilinde sınıflarına yerleşmelerine yardımcı olacaklardır.

Sevgili öğrencilerim,

Bütün bir yıl boyunca çalışarak emeklerinizin karşılığını alacağınız güne ulaştınız. Önceki yıllarda sınava girmiş olan ağabeyleriniz ve ablalarınızdan farklı olarak stresli bir süreç de yaşadınız. Şunu asla unutmayınız: Bizim için en önemli şey, sizin sağlığınız ve mutluluğunuzdur. Sınav esnasında dikkatiniz dağılabilir, karşınıza zorlandığınız sorular çıkabilir. Sakın strese kapılmayınız. Bu sınav, geleceğinizin tek belirleyicisi değil, yalnızca yardımcısıdır. Büyüklerinizin size yüklediği beklentiler ne olursa olsun, sakin kaldığınız sürece üstesinden gelemeyeceğiniz soru olmayacağını aklınızdan çıkarmayınız.

Her şey gönlünüzce olsun sevgili yavrularımız, hepinize başarılar diliyor, gözlerinizden öpüyorum.

 

Adem KOCA

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü19-06-2020

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.