MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. ADEM KOCA OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTILARA DEVAM EDİYOR
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA okul müdürleriyle toplantılara devam ediyor.![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. ADEM KOCA OKUL MÜDÜRLERİYLE TOPLANTILARA DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2020_09/30150750_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA başkanlığında okul müdürleriyle toplantı yapıldı. Toplantıda uzaktan eğitimin ve yüz yüze eğitimin değerlendirilmesi, okullarımızda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.