MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. ADEM KOCA YOUTUBE CANLI YAYININDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞTU

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. ADEM KOCA YOUTUBE CANLI YAYININDA ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞTU

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü YouTube kanalında 8. sınıf öğrencileri ile buluştu.

LGS 2020 hakkında öğrencilerimiz tarafından merak edilen tüm konulara, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Yusuf AÇIKYÖRÜK  ve rehber öğretmenlerimiz tarafından açıklık getirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar dileyerek, sınav yapılacak her okula dezenfektan, maske, siperlik dağıtıldığını, bunların öğrencilerimize ücretsiz olarak dağıtılacağını bildirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Yusuf AÇIKYÖRÜK ise İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA'nın katılımından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Rehber öğretmenlerimiz öğrenciler ve veliler tarafından sorulan tüm soruları yanıtlayarak LGS 2020 hakkında merak edilenlere açıklık getirdi. Yaklaşık 1 saat süren yayına 847 takipçi katıldı.

04-06-202004-06-2020

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.