MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ YIL MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ YIL MESAJI

            Saygıdeğer Öğretmenlerim, Değerli Velilerim ve Sevgili Öğrencilerim;

         2019 yılı Mersinimiz için son derece başarılı bir yıl oldu, bu başarıda hepimizin emeği ve alın teri var. Başarıya şansınız yaver gittiği için ulaşmazsınız; düzenli ve verimli çalışmaya devam ederek, başarısızlıklar karşısında yılmayarak ulaşırsınız. Biz, böyle bir kadroyla çalışıyoruz.

                       Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Avrupa Birliği okul eğitim projelerinde ve e-Twinning projelerinde son dört yıldır sizlerin sayesinde Türkiye birincisiyiz.

         Yeni yılda da amacımız 2023 hedeflerimiz doğrultusunda akl-ı selim, zevk-i selim ve kalb-i selim bireyler yetiştirmektir. Hz. Mevlana'nın Pergel metaforunda olduğu gibi bir ayağı kendi öz değerlerine sağlam basarken diğer ayağıyla da çağın bütün yeniliklerini multidisipliner bir yaklaşımla takip eden nesiller yetiştirmektir.

          Bu vesileyle yeni yılın tüm insanlık ve Necip Milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, en kalbi duygularla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Adem KOCA

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü

30.12.2019

 

30-12-2019

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.