MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüzden Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İl Müdürümüzden Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İl Müdürümüzden Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 2017-2018 eğitim-öğretim yılına girdiklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca mesajda  "2017-2018 eğitim-öğretim yılının milletimize, fedakârca çalışan maarif kadromuza ve sevgili öğrencilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

İl Müdürü Koca mesajında şunları kaydetti: geleceğin nesillerine geleceğin eğitimini verebilmek sosyal, akademik ve manevi alanlarda gelişimlerini sağlayabileceğimiz bir sene geçirmek için tüm hazırlıkları yapmış bulunduklarını ifade ederek, Ülkemizin gelişmiş ülkeler arasında yer alması yolunda hedefimiz eğitim ve öğretimde kaliteyi artırmak olmalıdır. İlimizde eğitim ve öğretim en üst seviyelere çıkartmak için elimizden gelen ne varsa yapmaya her daim hazırız. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendiren eğitim süreci, sadece bireylerin değil toplumumuzun geleceği için de büyük önem taşımaktadır. Çocuklarımıza ve gençlerimize saygıyı, millet ve ülke sevgisini, bağımsızlık onurunu öğreten tek yer okuldur. Eğitim bir milleti özgür, bağımsız ve sosyal toplum halinde yaşatır. Eğitimin hayatımız boyunca ne kadar önemli bir süreç olduğunu unutmamalıyız" dedi.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.