MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müftümüzden Müdürlüğümüze İade-i Ziyaret
![İl Müftümüzden Müdürlüğümüze İade-i Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_02/21101456_DSC_4878.jpg)
İl Müftümüzden Müdürlüğümüze İade-i Ziyaret
İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun Millî Eğitim Müdürü Adem Koca´ya iade-i ziyarette bulundu. Mersin Millî Eğitim Müdürü Koca´yı öğrencilerimizin manevi eğitimi konusunda gösterdiği gayret ve çabadan ötürü tebrik ettiğini belirten Coşkun Koca´ya başarılarla dolu bir yaşam dilediğini ifade etti.
Ziyaretten memnuniyetinibelirten Koca; Ülkemiz için halis insanlar yetiştirmek adına ellerindengeleni yapacaklarını belirtti.