MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL PANDEMİ KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI
![İL PANDEMİ KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2020_04/04172643_WhatsApp_Image_2020-04-04_at_15.12.181.jpg)
İlk olarak Çin'in Vuhan kentinde çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınına (pandemisine) karşı ilimizde yürütülen çalışmalar ve ilave alınacak tedbirlerin görüşüldüğü 'İl Pandemi Koordinasyon Kurulu Toplantısı', Mersin Valimiz Sn. Ali İhsan SU başkanlığında gerçekleştirildi.