MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL RAM MÜDÜRLERİ VE REHBERLİK HİZMETLERİ BÖLÜM BAŞKANLARI TOPLANTISI

İL RAM MÜDÜRLERİ VE REHBERLİK HİZMETLERİ BÖLÜM BAŞKANLARI TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA başkanlığında, Müdürlüğümüz toplantı salonunda  İl Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürleri ve Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanları ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

İlimiz genelinde rehberlik araştırma merkezlerinde yürütülen ve planlanan çalışmaların görüşüldüğü toplantıda görüş alışverişinde bulunularak değerlendirmede bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA toplantıda, "Öğrencilerimizin pek çok alanda doğru bir rehberliğe ihtiyacı var. İlimizde yaşanan elim olay, bizlere rehberlik hizmetlerinin önemini, tedbirlerin alınması ve ivedilikle uygulanması gerektiğini maalesef acı bir biçimde hatırlattı. Sahada tüm okullarımızla, tüm eğitim kurumlarımızla aktif, etkili ve sürekli iletişim halinde olmanız, çözüm odaklı çalışmalar yürütmeniz, gerekli durumlarda bizlerle ve ilgili kurumlarla ivedilikle iletişime geçmeniz çok önemli. Sizlerin tüm kurumlarımızla iş birliği içinde yürüttüğü çalışmalar; sağlıklı, başarılı, özgüvenli, milli ve ahlaki değerlerimize sahip bireyler yetiştirmemiz açısından tartışmasız bir öneme sahip. Hepinize özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyorum." dedi.

06-12-202206-12-202206-12-202206-12-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.