MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ AYLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ AYLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA başkanlığında, 13 ilçe milli eğitim müdürü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü birim amirlerinin katılımlarıyla aylık değerlendirme toplantısı yapıldı.

Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut ÖZER'in talimatlarının iletildiği toplantıda, Bakanlığımızın "2023 Türkiye Yüzyılı, Eğitimin Yüzyılı" vizyonuyla sürdürdüğü projeler ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Adem KOCA, "Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER'in Ankara'da gerçekleştirdiği toplantılarda verdiği talimatlar ve Bakanlığımızın vizyonu çerçevesinde çalışmalarımızı titizlikle yürütmeye devam edeceğiz. Sizlerin özverili ve sahayla sürekli iletişim halinde yürüteceği çalışmalar, eğitimin niceliği ve niteliğinin artması açısından çok önemli. İlçenizdeki her türlü sorun, ihtiyaç ya da örnek nitelikli çalışmayı bizlerle paylaşın lütfen. Birlik içinde tüm projelerimizi hayata geçirecek, evlatlarımızın geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Çalışmalarınız için sizlere en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum." dedi.

 

13-01-202313-01-202313-01-202313-01-2023

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.