MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA başkanlığında, 20 Şubat Pazartesi günü okulların açılması ile ilgili olarak 13 ilçemizin ilçe milli eğitim müdürleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA, "İlimiz genelinde müdürlüğümüze bağlı tüm kurumlarımızda, tüm birimlerimizde depremzede vatandaşlarımız için ihtiyaç duyulan her alanda yardım çalışmaları yürütülmekte, ilimizde ve afet bölgesinde binlerce öğretmenimiz gönüllü olarak yer almakta ve 20 Şubat Pazartesi günü okullarımızın açılması yönünde çalışmalar ivedilikle ve titizlikle  yürütülmektedir. Depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize sabırlar diliyorum. Bizler necip milletimizle el ele bu zorlu günleri aşacağız. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın; birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Biz Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü olarak milletimizle omuz omuza sahada olmaya devam edeceğiz. Sahada depremzede vatandaşlarımızla bir yürek olup gönüllü olarak çalışan tüm meslektaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum." dedi.

16-02-202316-02-202316-02-202316-02-2023

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.