MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurum Müdürlerinden Cumhuriyet Başsavcısı Ercan’a Ziyaret

Kurum Müdürlerinden Cumhuriyet Başsavcısı Ercan’a Ziyaret

Kurum Müdürlerinden Cumhuriyet Başsavcısı Ercan’a Ziyaret

            Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapmakta iken  Mersin Cumhuriyet Başsavcılığına atanan  Mustafa Ercan’a Mersin İl Kurum Müdürleri tarafından hayırlı olsun ziyareti yapıldı.

            Ercan’ı ziyaret eden kurum müdürleri arasında Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, İl Sağlık Müdürü Aytekin Kemik, İş Kur Bölge Müdürü Mustafa Kutlu, TRT Çukurova Bölge Müdürü Sabahattin Kahraman, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veysel Tokkaya, Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz ve İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun bulundu.

            Mersin’de bulunan bütün kurumlar olarak işbirliği içinde şehrimizi ve ülkemizi kalkındırmanın önemine vurgu yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Koca, herkesi doğrudan ilgilendiren eğitim alanında her kurumla paydaş olmayı istediklerinin ifade etti.

Bütün Kurumlardan Birlikte Çalışma ve Başarı Dileği

            Kurum Müdürlerinin Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Ercan´a yeni görevinde başarı temennilerinde bulunmasının ardından ziyaret birlikte çalışma dilekleriyle sona erdi.

 

22-02-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.