MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS BİRİNCİMİZDEN MAKAM ZİYARETİ

LGS BİRİNCİMİZDEN MAKAM ZİYARETİ

LGS 2022'de tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye 1. si olan öğrencimiz Burak KAFADAR, Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü Pelin GÜNEŞ ve Kurumsal İletişim Müdürü Özlem BORA eşliğinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'yı makamında ziyaret etti.

Sayın Adem KOCA, "Evlatlarımız her alanda ortaya koydukları başarılar ile bizleri gururlandırıyor. Ben çocuklarımıza her fırsatta hayatta başarının bir bütün olduğunu ifade ediyorum. Eminim ki milli ve manevi değerlere sahip evlatlarımız akademik alanda olduğu kadar hayatta da aynı çalışkanlığı sergileyecek; ülkemize, devletimize, milletimize, ailelerine ve kendilerine faydalı olacaklar. Bu vesileyle kıymetli öğrencimizi, kıymetli velimizi ve çok değerli meslektaşlarımı yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi. Öğrencimiz Burak KAFADAR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA'ya her daim öğrencilere destek oldukları, iyi dilekleri ve misafirperverliği için çok teşekkür ettiğini ifade etti. 

05-09-202205-09-202205-09-2022

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.