MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MAKAM ZİYARETİ
![MAKAM ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2022_03/17155408_IMG_8150_kopya.jpg)
Mut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Harun GERGİN, Mut Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Mustafa ERDEM ve usta öğreticilerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA´yı makamında ziyaret ettiler.
Konuklar, misafirperverliğinden dolayı Sayın Adem KOCA' ya teşekkürlerini ifade ederken Sayın Adem KOCA da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.