MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRÜ SN. YUSUF BÜYÜK BAŞKANLIĞINDA TOPLANTI

MEB HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRÜ SN. YUSUF BÜYÜK BAŞKANLIĞINDA TOPLANTI

MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK, bugün ilimize teşrif etti.


İlk olarak Mersin Valiliğini ziyaret eden Sn. BÜYÜK, bu ziyaretinin ardından Suphi Öner Öğretmenevinde Birim Amirleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ve Mersin Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda, Sn. Genel Müdürümüz; "Halk Eğitim Merkezleri ve Olgunlaşma Enstitülerinin, Covid-19 salgını sürecinde gönüllü öğretmen ve usta öğreticileriyle birlikte maske üretimi hususunda önemli bir sorumluluk üstlendiğini, bu suretle ilgili kurumların gerek sağlık çalışanlarına gerekse eğitim camiasına önemli katkılar sunduğunu ifade etti".

 

Önümüzdeki günlerde, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında hayat boyu öğrenme programlarına yönelik nitelik ve erişimin artırılmaya devam edeceğini belirten Genel Müdürümüz Sn. Yusuf BÜYÜK, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü bünyesindeki hizmetlerin milletimize doğrudan ulaştığını, Türkiye'nin 81 ilinde vatandaşların ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda, halk eğitim merkezleri aracılığıyla açtıkları kurslarda, yediden yetmişe tüm vatandaşlarımıza hizmet götürmenin mutluluğunu yaşadıklarını da sözlerine ekleyerek, tüm müdürlerimize başarı ve kolaylıklar diledi.

 

06-07-202006-07-202006-07-2020

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.