MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"MERSİN EĞİTİM BULUŞMALARI"             Doktorasını tamamlamış öğretmenlerimiz Suphi Öner Öğretmenevi'nde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sn. Baykal BAŞDEMİR'le buluştu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm alanların fikirlerine değer veriyoruz! İnanıyoruz ki fikirler paylaştıkça çoğalacak ve tüm Mersin'de öğrencilerimiz için çarpan etkisi artacak!

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünün pusulası eğitime, öğretmene, öğrenciye dönüktür. Yapılan bütün çalışmalarda varılmak istenilen tek hedef yetiştirdiğimiz ve geleceğimizi emanet ettiğimiz yeni neslin daha güzel, daha aydın, daha modern bir geleceğe doğru yürümesidir.

Bugünkü toplantıya katılan doktorasını tamamlamış öğretmenlerimizle okullarımızda tespit ettikleri sorunları, bu sorunlara bulmuş oldukları çözümleri ve 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında uygulanacak projelerini konuştuk. Verimli, son derece bilimsel ve üretken bir toplantı oldu, tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz. 

31-10-2019

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.