MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET
![MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜNDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2020_11/16171945_DSC_1639.jpg)
Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Ökkeş DEMİR, İl Müdürümüz Sayın Adem KOCA´yı makamında ziyaret etti.
Sayın Ökkeş DEMİR, misafirperverliğinden dolayı İl Müdürümüz Sayın Adem KOCA'ya teşekkürlerini ifade ederken; misafirini makamında ağırlayan Sayın Adem KOCA ise ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.