MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mersin İHH İl Başkanı Sn. Mesut KAYACI 'dan Müdürlüğümüze Ziyaret

Mersin İHH İl Başkanı Sn. Mesut KAYACI 'dan Müdürlüğümüze Ziyaret

Mersin İHH İl Başkanı Sn. Mesut Kayacı ve Öğrencilerimiz İl Müdürümüzü Ziyaret Etti

Mersin İHH İl Başkanı Mesut Kayacı ve beraberindeki öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA'yı makamında ziyaret ettiler.

Yeni ders yılının başlaması nedeniyle hayırlı olsun demek, Milli Eğitim Bakanlığı onayıyla bu yılda okullarda uygulanmaya devam edecek olan projede Mersin Milli Eğitimin katkılarından dolayı teşekkür etmek ve projeyle bilgi vermek üzere yapılan ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Ziyarette İl Milli Eğitim Şube Müdürü ve Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var İyilikte Yarışan Sınıflar çalışması sorumlusu Murat BAĞIŞ da hazır bulundu.

İl Müdürümüz, öğrencilerle tek tek tanışarak onlarla eğitim ve gelecekteki hedefleri üzerine sohbet etti.

Koca: İyilikte Yarışan Sınıflar Projesi Değerlerimizi Yaşatarak Öğretiyor

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İl Müdürümüz, küçük yaşlardan itibaren çocuklarımızın bilinçli, yardımsever, erdemli insanlar olarak yetişmelerine katkıda bulunan Her Sınıfın Bir Kardeşi Var İyilikte Yarışan Sınıflar çalışmasının çok önemli ve anlamlı olduğunu söyledi.

Bu projenin toplumsal değerlerimizi öğrencilerimize yaşatarak öğrettiğini anlatan İl Müdürümüz KOCA, projeyi her yıl olduğu gibi bu yıl da gönüllülük çerçevesi içerisinde uygulayacaklarını ve ihtiyaç duyulacak desteği vereceklerini sözlerine ekledi.

Kayacı: En Büyük Duyarlılık ve Katkı Milli Eğitim Camiasından

2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı ve İnsani Yardım Vakfı (İHH) arasında yapılan işbirliği ile başlayan bir iyilik, değerler ve sosyal sorumluluk hareketi olduğunu ifade eden Mersin İHH İl Başkanı Mesut KAYACI, projenin Milli Eğitim Bakanlığımızın onayı ve katılımıyla  "Türkiye geneli tüm resmi/özel okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim kurumlarında gönüllülük esası çerçevesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılında da uygulanmaya devam edeceğini söyledi.

Müdürümüz, ziyaretin sonunda öğrencilere akıl ve zeka oyunları hediye ederek kendileriyle hatıra fotoğrafı çekti

 

 

13-09-201913-09-201913-09-2019

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.