MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE BÜLTENİ

MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE BÜLTENİ

2018-2019 1. Çalışma döneminde yayınlanacak olan, Mersin İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme (Ar-Ge) Birimi bülteninde yayımlanmak üzere, Müdürlüğümüze bağlı kurumların yapmakta oldukları güzel ve örnek çalışmalar, projeler veya akademik çalışmalar hakkında bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılacak incelemeden sonra seçilen projeler, eğitim alanında iyi örnekler veya bilimsel çalışmalar olarak yaz dönemi bülteninde yayınlanacaktır. Formu indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://mersin.meb.gov.tr/arge/bultenform.html

 

Bu kapsamda;

1.2018-2019 öğretim yılı içerisinde yapılmış, bitmiş veya devam etmekte olan projeler,
2. (Avrupa Birliği Projesi, Yerel Proje veya eTwinning), eğitim alanında iyi örnekler veya akademik çalışmalar,
3.Daha önce Strateji Geliştirme (Ar-Ge) Birimi bülteninde yayınlanmamış veya yayınlanmak için başvurusu yapılmamış yeni projeler, eğitim alanında iyi örnekler veya akademik çalışmaların yukarıda belirtilen kriterlere uygun olması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen kriterlere göre hazırlanan bilgilerin; Projeler, eğitim alanında iyi örnekler veya akademik çalışmaların tanımının ve yürüten kurum, kişi veya ortakların isimlerinin ekte sunulan PDF formuna işlenerek, Projeler, eğitim alanında iyi örnekler veya akademik çalışmalarını gösteren proje logosu dahilen az 6 adet resim olarak belirtilen forma yüklenmesi gerekmektedir. Başka yollarla gönderilen resim ve fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

Söz konusu istenilen formun 21 Haziran 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar ataberkin@gmail.com adresine gönderilmesi hususunda gereğini rica ederim
Formu indirmek için aşağıdaki linkle tıklayınız:

https://mersin.meb.gov.tr/arge/bultenform.html


Not: Lütfen dosyayı indirip Adobe acrobat programıyla açınız. İnternet tarayıcısıyla dosyayı görüntüleyemezsiniz !

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.