MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FAZİLET DURMUŞ YENİŞEHİR HALK EĞİTİM KURS MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
![MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FAZİLET DURMUŞ YENİŞEHİR HALK EĞİTİM KURS MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2023_12/29094011_0db5eec8c00c48f1adfbdd7b49a70c15.jpg)
İl müdürümüz Sn. Fazilet DURMUŞ, Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne bağlı Usta Öğretici Sema GÜNEY'in açtığı El Sanatları kurs merkezine ziyarette bulundu. Merkezde yapılan deri ürünleri ve giyim-mefruşat işlerini inceleyen Sayın DURMUŞ, ''Hayat boyu öğrenme bizim için önemli.'' dedi ve kursiyerlerimizi çalışmalarından dolayı tebrik etti.