MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MERSİN KALKINDIRMA DERNEĞİ'NDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET
![MERSİN KALKINDIRMA DERNEĞİ'NDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_01/14093547_IMG_0477_kopya.jpg)
Mersin Kalkındırma Derneği Komisyonu Başkan Yardımcısı Ülkü ÇATAKLI ile komisyon üyeleri olan Mimar Esin ERKOÇ ve Emekli Öğretmen Hüseyin NAMLI, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem KOCA´yı makamında ziyaret ettiler.
Sayın Ülkü ÇATAKLI, Sayın Esin ERKOÇ ve Sayın Hüseyin NAMLI; misafirperverliğinden dolayı Sayın Adem KOCA'ya teşekkürlerini ifade ettiler. Misafirlerini makamında ağırlayan Sayın Adem KOCA ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.