MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mersin Time 5. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Programı Düzenlendi

Mersin Time 5. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Programı Düzenlendi

 Mersin Time 5. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Programı Düzenlendi 

Mersin Time Gazetesinin 5. Kuruluş Yıldönümü Düzenlenen bir kokteyl programıyla kutlandı. 

Mersin Suphi Öner Öğretmenevinde gerçekleştirilen programa Mersin Valisi Ali İhsan Su, İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca, İl ve İlçe Kurum Yöneticileri, Basın ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldılar, 

Programda Mersin Time gazetesi yayın sürecini, anlayışını ve kadrosunu anlatan slayt bir gösterimi yapıldı. 

Mersin’e dair her şey sloganıyla yola çıktıklarını belirten Mersin Time imtiyaz sahibi Aytur Gezer Mersine dair her konunun kendi gündemleri olduğunu belirterek bu konular arasında öncelikle eğitimi gündemlerine taşıdıklarını anlattı. 

 

MERSİN TİME GELENEKSEL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU 

Mersin Time Gazetesinin 5. Kuruluş Yıldönümü Gecesinde Geleneksel hale gelen Mersin ödülleri de sahiplerine törenle verildi. 

 

Yılın Bürokratı Ödülü Mersin Valisi Ali İhsan Su’ya  

Yılın Bürokratı ödülü, Millet ile devleti birleştiren bir anlayışla eğitimden sağılığa, turizmden tarıma, alt yapıdan Üst yapıya kadar her alanda bir çok proje ve çalışmayla Mersin’e farklılık katan Mersin Valisi Ali İhsan Su’ya takdim edildi. 

Sayın Valimize ödülünü Mersin Time imtiyaz sahibi Aytur Gezer takdim etti. 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca Mersin’e Değer Katanlar Ödülünü aldı 

Okul öncesinden liseye kadar eğitimin har alanında projelerle, sportif aktivitelerle, TÜBİTAK ödülleriyle, Bölge ve Türkiye dereceleriyle, evde eğitim uygulamalarıyla, özel eğitim alanındaki farkındalık oluşturan uygulamalarıyla, Mersin eğitimine değer katan İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem Koca bu çalışmalarıyla Mersin Time Mersine Değer Katanlar Ödülünü aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz ödülünü Mersin Valisi Ali İhsan Su’nun elinden aldı. 

 

Mersin Ampüte Takımı da gecede ödül aldı

Yeter ki insanın kalbi engelli olmasın anlayışıyla yola çıkan, tüm engelleri ortadan kaldırarak zoru başaran ve 8 ay önce Mersin’in ilk ampüte futbol takımını kuran Ampüte Futbol Takımı Başkanı Ali Aynaç ve takım oyuncuları da Mersine Değer Katanlar kategorisinde ödül aldılar. 

            Kutlama Programı, Mersin Valisi Ali İhsan Su ve misafirler tarafından Mersin Time Gazetesinin 5. Kuruluş Yıldönümü anısına kesilen pasta ile sona erdi.  

 

 

 

24-12-201824-12-201824-12-2018

 

21-12-201821-12-201821-12-201821-12-201821-12-201821-12-201821-12-2018

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.