MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MERSİN YENİŞEHİR EYÜP AYGAR FEN LİSEMİZİN DÂHİL OLDUĞU "YÖNETİCİ HAREKETLİLİK PROGRAMI" BAŞLADI

MERSİN YENİŞEHİR EYÜP AYGAR FEN LİSEMİZİN DÂHİL OLDUĞU

Ortaöğretim Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen, Mersin Yenişehir Eyüp Aygar Fen Lisemizin dâhil olduğu "Yönetici Hareketlilik Programı"na,  farklı illerden katılan 10 misafir okul müdürümüz ve OGM Proje Okullardan sorumlu Şube Müdürü Sayın İhsan Yalçınkaya ile Mersin İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Karakuş katıldı.

3 gün sürmesi planlanan program ile; akademik başarısı, ulusal ve uluslararası projeleri ya da iyi uygulamalarıyla ön plana çıkan eğitim kurumları yöneticilerinin bilgi ve tecrübelerini diğer eğitim kurumlarının yöneticileriyle paylaşmalarını sağlamak amaçlanıyor. Planlanan program kapsamında okulu ziyaret eden okul yöneticileri atölyeleri, zümre çalışmalarını, iyi örneklere dair etkinlikleri, yürütülen projeleri gözlemleme ve değerlendirme imkânı buluyor. Programda ayrıca ev sahibi okul yöneticileri ve eğitim görevlileri tarafından belirlenen mesleki gelişim temaları doğrultusunda başarı sağlanan projelerin uygulanmasına yönelik sunumlara yer veriliyor.

15-02-202415-02-202415-02-202415-02-2024

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.