MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEKİ EĞİTİMLE GÜÇLÜ YARINLARA
![MESLEKİ EĞİTİMLE GÜÇLÜ YARINLARA](/meb_iys_dosyalar/2020_05/04150340_WhatsApp_Image_2020-05-04_at_14.03.451.jpg)
Mersin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, meslek lisesi öğretmenleri ile video konferans yöntemi ile bir araya geldi.
Meslek lisesi öğretmenlerimize, "Meslek Liselerinin Niteliğinin Geliştirilmesi ve Covid-19 Pandemi Salgınında Ülkemizdeki Meslek Liselerinin Rolü" konusunda bilgi veren Mersin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Adem KOCA, bu süreçte büyük çaba sarfeden öğretmenlerimize teşekkür etti.