MERSİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mezitli Eğitim Liderleri Akademisi Projesi Açılış Programı

Mezitli Eğitim Liderleri Akademisi Projesi Açılış Programı

Mezitli Eğitim Liderleri Akademisi Projesi Açılış Programı

         Mezitli Eğitim Liderleri Akademisi Projesi kapsamında Suphi Öner Öğretmenevi Anamur Salonunda Açılış Programı düzenlendi.  Açılış Programına; İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Kılıç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile okul idarecileri katıldı.

            Programın açılışında konuşan Milli Eğitim Müdürü Koca, programın ilimize güzellikler getirmesini dileyerek, yönetici ve lider arasındaki farkların net olarak görülmesi gerektiğini kaydetti.

            Koca, bu projenin yöneticilerin kişisel gelişimlerine ve idarecilik vizyonlarına katkı sağlayacağına inandığını söyledi.

            Konuşmanın ardından Protokol Yönetimi ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı, Cumhurbaşkanlığı Eski Protokol Uzmanı İhsan Ataöv tarafından idarecilere iyi bir yönetici ve liderde bulunması gereken özelliklerle ilgili eğitimlerin verilmesine başlandı.

            Projeye ilişkin açıklamalarda bulunan Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürü Dursun Kılıç da eğitimin kalitesinin artırılmasının yöneticinin kalitesinin artmasından geçtiğini ifade ederek, bu amaçla ve Mezitli Eğitim Liderleri Akademisi Projesi kapsamında ilçelerindeki 48 okuldaki 119 okul yöneticisine üç gün süreyle liderlik eğitimi verileceğini kaydetti. 

15-03-201715-03-201715-03-201715-03-2017

 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar Mah. GMK Bulvarı 33130 Yenişehir/MERSİN - 0324 329 14 81 / 84

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.